CUBIE

Koncepcja jest prosta.
Urządzenie w kształcie kostek lodu, które jest wydrukowane w 3D, unosi się w napoju, aż ten się skończy. W momencie wykrycia brak płynu ostrzega personel o konieczności obsługi klienta.

Krok 1

Pobierz aplikację i załóż konto w aplikacji mobilnej Cubie

Krok 2

Stwórz swoje pomieszczenie, stoliki, a następnie powiąż z nimi Cubie i Kelnera

Krok 3

Wrzuć Cubie do napoju i ciesz się z nowej jakości obsługi klienta

CUBIE

CUBIE to małe, inteligentne urządzenie, które wraz z oprogramowaniem i aplikacją mobilną działa jak beacony - niewielkie nadajniki radiowe rozsyłające sygnał. Sygnał ten przekazywany jest do urządzenia mobilnego, które może znajdować się w odległości do kilkudziesięciu metrów. Następnie urządzenie identyfikuje sygnał za pomocą aplikacji mobilnej i wywołuje określone działanie za pomocą komunikatów. CUBIE ze względu na swoje specyficzne właściwości, dedykowany jest lokalom gastronomicznym czy restauracjom. CUBIE uruchamia się tylko przy spełnieniu założonych warunków, co zapewnia niezawodność działania i wsparcie obsługi w celu skrócenia czasu obsługi i zwiększ zadowolenia

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Cubie to aplikacja dedykowana na system Android. Jej celem jest obsługa urządzeń Cubie w czasie rzeczywistym i wsparcie użytkownika w procesie obsługi klientów. Aplikacja zapewnia:
- Zarządzanie kelnerami,
- Zarządzenie pomieszczeniami,
- Zarządzenie stolikami,
- Tworzenie powiązań z Cubie,
- Alarmy o konieczności obsługi,
- Statystyki z wykorzystywanych urządzeń

Nie jesteś przekonany czy Cubie to produkt dla Ciebie?

Otwieramy się na nowe możliwości i oferujemy nasz produkt również na wynajem. Jeżeli chciałbyś najpierw sprawdzić czy nasz produkt sprawdzić się w Twojej działalności, możesz go wynająć wybraną przez siebie ilość sztuk na preferowany przez siebie okres czasu!

CUBIE

KONCEPCJA

Koncepcja produktu Cubie powstała w wyniku nowych, innowacyjnych możliwości zastosowania technologii Bluetooth Low Energy w każdym obszarze naszego życia.

PREZENTACJA KONCEPCJI

Koncept obudowy

Koncept elektroniki

Dane kontaktowe

Essus Sp. z o.o.

ul. Alfreda Potockiego 97, Rzeszów 35-322
Polska

Tel: +48 603 612 949

Email: office@essus.pl

TOP